Sauna Infrared

Poradnia posiada w swojej ofercie również saunę na podczerwień Infrared marki Haakala!

Sauna umożliwia delektowanie się naturalnym ciepłem w saunie na podczerwień.

Taki rodzaj saun wywiera korzystny wpływ na organizm i jego wygląd zewnętrzny. Odbywa się to dzięki energii wydzielanej przez promienniki podczerwieni. Przenika ona w głąb tkanek organizmu nawet do kilku centymetrów.

Sama kabina jest wykonana z ekologicznych surowców, najlepszego gatunku drewna jakim jest jodła kanadyjska. Promienniki podczerwieni mają optymalną długość fali i wydzielają ciepło, które ogrzewa ciało a nie pomieszczenie. Dlatego mogą z niej korzystać osoby dorosłe, dzieci bez ograniczeń wiekowych czy sprawnościowych a nawet Ci, którzy nie tolerują wysokiej temperatury.

Zabiegi w saunie infrared mają bardzo dobry wpływ na elastyczność i wygląd skóry . Osoby systematycznie korzystające z saun są bardziej odporne na przeziębienia, infekcje i choroby.

Przebywanie w saunie przyspiesza przemianę materii, można więc dzięki takim seansom zrzucić kilka zbędnych kilogramów i uzyskać wymarzone kształty. Działanie sauny wspomaga również pracę nerek, podnosi ich wydolność przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie.

 

Wskazania do stosowania sauny infrared to między innymi:

-Reumatoidalne zapalenie stawów

-Reumatyzm

-Bóle migrenowe

-Osteoporoza

-Obrzęki limfatyczne

-Zaburzenia związane ze snem

-Nerwice i depresja

-Zaburzenia koncentracji i przewlekły stres

 

Zaleca się 5-10 sesji terapeutycznych po 30 minut każda

Sauna Infrared to inwestycja w zdrowie i piękno dla całej rodziny – gwarancja dobrej kondycji fizycznej i kwitnącego wyglądu!